Activă Plătitor TVA CLUJ

VLAD & NELU CONSTRUCT SRL

CUI
33610927
Reg. Comerț
J12/2757/2014
Înregistrată
23.09.2014
Sediu social JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, GILĂU, NR.638, cod poștal 407310
13.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 23.09.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.181.643 RON
▲ 75% vs 2024
Profit net
596.525 RON
Capitaluri proprii
525.415 RON
▲ 94% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0439 k878 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 777.672 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.861.622 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.194.180 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.249.919 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.181.643 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 230.984 RON2023 · Profit: 255.789 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 596.525 RON2021 · Datorii: 223.171 RON2022 · Datorii: 759.770 RON2023 · Datorii: 311.471 RON2024 · Datorii: 345.879 RON2025 · Datorii: 299.665 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VLAD & NELU CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.181.643 RON în 2025, cu un profit net de 596.525 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.181.643 1.249.919 2.194.180 1.861.622 777.672
Profit net 596.525 0 255.789 230.984 0
Capitaluri proprii 525.415 270.804 370.274 252.985 774.021
Active totale 825.080 616.683 681.745 1.012.755 997.192
Datorii totale 299.665 345.879 311.471 759.770 223.171
Număr mediu salariați 6 7 9 18 21

Analiză de risc — insolvență

13.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.