Activă CLUJ

INTAX TRAVEL SRL

CUI
33567525
Reg. Comerț
J12/2649/2014
Înregistrată
10.09.2014
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA DETUNATA, NR.7, PARTER, AP.4, cod poștal 400434
38.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 10.09.2014)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
54.532 RON
▼ 5% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
4.736 RON
▼ 71% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k24 k36 k48 k60 k2019 · Cifră de afaceri: 59.711 RON2020 · Cifră de afaceri: 31.146 RON2021 · Cifră de afaceri: 46.415 RON2022 · Cifră de afaceri: 57.421 RON2023 · Cifră de afaceri: 54.532 RON2019 · Profit: 1.519 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 11.608 RON2022 · Profit: 9.672 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 440 RON2020 · Datorii: 3.547 RON2021 · Datorii: 635 RON2022 · Datorii: 345 RON2023 · Datorii: 153 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTAX TRAVEL SRL a avut o cifră de afaceri de 54.532 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 54.532 57.421 46.415 31.146 59.711
Profit net 0 9.672 11.608 0 1.519
Capitaluri proprii 4.736 16.229 109.615 125.507 150.341
Active totale 4.889 16.574 110.250 129.054 150.781
Datorii totale 153 345 635 3.547 440
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

38.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.