Radiată IAŞI

ONE STAR FASHION SRL

CUI
33557165
Reg. Comerț
J22/1405/2014
Înregistrată
08.09.2014
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. FÂNTÂNILOR, NR.61, CAMERA 2, BL.B3, ET.6, AP.61, cod poștal 700337

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 08.09.2014)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2020
Profit net
2.554 RON
Capitaluri proprii
-468.312 RON
▲ 1% vs 2020
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0117 k233 k350 k466 k583 k2017 · Cifră de afaceri: 582.916 RON2018 · Cifră de afaceri: 465.868 RON2019 · Cifră de afaceri: 67.130 RON2020 · Cifră de afaceri: 1.841 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 2.554 RON2017 · Datorii: 484.400 RON2018 · Datorii: 513.655 RON2019 · Datorii: 515.343 RON2020 · Datorii: 515.619 RON2021 · Datorii: 515.508 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ONE STAR FASHION SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2021, cu un profit net de 2.554 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 0 1.841 67.130 465.868 582.916
Profit net 2.554 0 0 0 0
Capitaluri proprii -468.312 -470.866 -464.038 -434.306 -316.450
Active totale 45.515 43.072 49.624 79.349 167.950
Datorii totale 515.508 515.619 515.343 513.655 484.400
Număr mediu salariați 0 0 0 7 9

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.