Activă Plătitor TVA VRANCEA

GRIFF COMEX SRL

CUI
3355660
Reg. Comerț
J39/63/1993
Înregistrată
25.02.1993
Sediu social JUD. VRANCEA, ORŞ. PANCIU, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.34, BL.26, SC.A, AP.6, cod poștal 625400
1.48
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2223
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 25.02.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
683.127 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
9.844 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
84.394 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0196 k392 k588 k783 k979 k2021 · Cifră de afaceri: 753.945 RON2022 · Cifră de afaceri: 907.907 RON2023 · Cifră de afaceri: 979.237 RON2024 · Cifră de afaceri: 658.183 RON2025 · Cifră de afaceri: 683.127 RON2021 · Profit: 15.087 RON2022 · Profit: 173.789 RON2023 · Profit: 34.174 RON2024 · Profit: 10.311 RON2025 · Profit: 9.844 RON2021 · Datorii: 420.013 RON2022 · Datorii: 601.415 RON2023 · Datorii: 624.732 RON2024 · Datorii: 785.213 RON2025 · Datorii: 427.867 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRIFF COMEX SRL a avut o cifră de afaceri de 683.127 RON în 2025, cu un profit net de 9.844 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 683.127 658.183 979.237 907.907 753.945
Profit net 9.844 10.311 34.174 173.789 15.087
Capitaluri proprii 84.394 74.550 64.239 352.355 178.766
Active totale 512.261 859.763 688.971 881.395 598.779
Datorii totale 427.867 785.213 624.732 601.415 420.013
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

1.48
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2223).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.