Activă CARAŞ-SEVERIN

IANA ART BOUTIQUE SRL

CUI
33548728
Reg. Comerț
J11/383/2014
Înregistrată
04.09.2014
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. CAZĂRMII, BL.11, SC.B, ET.2, AP.11, cod poștal 325400
-2.30
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 04.09.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-3.339 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k20 k29 k39 k49 k2021 · Cifră de afaceri: 9.950 RON2022 · Cifră de afaceri: 17.490 RON2023 · Cifră de afaceri: 49.127 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 1.887 RON2022 · Profit: 9.693 RON2023 · Profit: 4.197 RON2024 · Profit: 393 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.998 RON2022 · Datorii: 3.480 RON2023 · Datorii: 14.560 RON2024 · Datorii: 14.822 RON2025 · Datorii: 14.043 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IANA ART BOUTIQUE SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 4.500 49.127 17.490 9.950
Profit net 0 393 4.197 9.693 1.887
Capitaluri proprii -3.339 -2.527 -2.920 2.576 -5.230
Active totale 10.704 12.295 11.640 6.080 531
Datorii totale 14.043 14.822 14.560 3.480 5.998
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.30
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.