Activă Plătitor TVA ARGEŞ

PANCRISVIV STAR SRL

CUI
33541568
Reg. Comerț
J2014001131030
Înregistrată
03.09.2014
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. DUMBRAVEI, NR.11, CAM. 1, cod poștal 110058
3.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 03.09.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.464.142 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
83.361 RON
▲ 0% vs 2024
Capitaluri proprii
395.548 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0293 k586 k878 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 598.599 RON2022 · Cifră de afaceri: 707.090 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.257.205 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.464.142 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.464.142 RON2021 · Profit: 29.330 RON2022 · Profit: 108.252 RON2023 · Profit: 93.687 RON2024 · Profit: 83.361 RON2025 · Profit: 83.361 RON2021 · Datorii: 448.474 RON2022 · Datorii: 554.222 RON2023 · Datorii: 711.969 RON2024 · Datorii: 633.739 RON2025 · Datorii: 633.739 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PANCRISVIV STAR SRL a avut o cifră de afaceri de 1.464.142 RON în 2025, cu un profit net de 83.361 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.464.142 1.464.142 1.257.205 707.090 598.599
Profit net 83.361 83.361 93.687 108.252 29.330
Capitaluri proprii 395.548 395.548 353.853 260.166 151.914
Active totale 1.027.664 1.027.664 1.113.233 814.388 600.388
Datorii totale 633.739 633.739 711.969 554.222 448.474
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.