Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DOLPHIN SOLUTIONS S.R.L.

CUI
33531777
Reg. Comerț
J2014010102409
Înregistrată
29.08.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR COBADIN, NR.4, CAMERA 1, BL.P24, SC.2, ET.1, AP.35, cod poștal 51777
-1.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6210
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 29.08.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.000 RON
▼ 67% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-704 RON
▼ 113% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k5 k8 k10 k13 k2021 · Cifră de afaceri: 12.780 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.833 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.000 RON2021 · Profit: 1.854 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 2.321 RON2024 · Profit: 1.634 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 9.285 RON2022 · Datorii: 3.851 RON2023 · Datorii: 482 RON2024 · Datorii: 1.344 RON2025 · Datorii: 4.970 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOLPHIN SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.000 9.000 11.500 6.833 12.780
Profit net 0 1.634 2.321 0 1.854
Capitaluri proprii -704 5.399 3.765 1.445 103.141
Active totale 3.893 6.268 3.831 4.793 112.016
Datorii totale 4.970 1.344 482 3.851 9.285
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-1.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6210).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.