Activă Plătitor TVA ARGEŞ

ESCU DESIGN STUDIO SRL

CUI
33525538
Reg. Comerț
J03/1116/2014
Înregistrată
28.08.2014
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. TRANDAFIRILOR, NR.8, PARTER, BL.P2, SC.A, AP.3, cod poștal 110067
11.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 28.08.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
147.997 RON
▼ 52% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
509.866 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0168 k337 k505 k673 k842 k2021 · Cifră de afaceri: 680.355 RON2022 · Cifră de afaceri: 841.732 RON2023 · Cifră de afaceri: 234.311 RON2024 · Cifră de afaceri: 308.890 RON2025 · Cifră de afaceri: 147.997 RON2021 · Profit: 176.119 RON2022 · Profit: 224.481 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 23.108 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 101.792 RON2022 · Datorii: 86.957 RON2023 · Datorii: 124.927 RON2024 · Datorii: 100.136 RON2025 · Datorii: 95.927 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ESCU DESIGN STUDIO SRL a avut o cifră de afaceri de 147.997 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 147.997 308.890 234.311 841.732 680.355
Profit net 0 23.108 0 224.481 176.119
Capitaluri proprii 509.866 587.055 563.947 696.715 752.234
Active totale 591.928 664.796 666.479 776.376 854.026
Datorii totale 95.927 100.136 124.927 86.957 101.792
Număr mediu salariați 1 1 2 6 5

Analiză de risc — insolvență

11.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.