Activă Plătitor TVA PRAHOVA

ELIDEI STARGYM FITNESS S.R.L.

CUI
33412377
Reg. Comerț
J29/1017/2014
Înregistrată
23.07.2014
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. DRUMUL SERII, NR.47, cod poștal 100188
2.32
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 23.07.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.644.993 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
22.577 RON
▼ 62% vs 2024
Capitaluri proprii
331.074 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0329 k658 k987 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 471.890 RON2022 · Cifră de afaceri: 742.912 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.082.307 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.239.030 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.644.993 RON2021 · Profit: 114.544 RON2022 · Profit: 31.613 RON2023 · Profit: 170.997 RON2024 · Profit: 58.886 RON2025 · Profit: 22.577 RON2021 · Datorii: 115.571 RON2022 · Datorii: 122.077 RON2023 · Datorii: 89.940 RON2024 · Datorii: 849.394 RON2025 · Datorii: 875.173 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELIDEI STARGYM FITNESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.644.993 RON în 2025, cu un profit net de 22.577 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.644.993 1.239.030 1.082.307 742.912 471.890
Profit net 22.577 58.886 170.997 31.613 114.544
Capitaluri proprii 331.074 336.276 372.173 201.176 171.200
Active totale 1.189.622 1.167.205 509.688 388.809 369.911
Datorii totale 875.173 849.394 89.940 122.077 115.571
Număr mediu salariați 5 4 4 5 6

Analiză de risc — insolvență

2.32
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.