Activă Plătitor TVA BRĂILA

ESTMOTORS TRADE SRL

CUI
33350410
Reg. Comerț
J2014000364093
Înregistrată
04.07.2014
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. DOROBANŢILOR, NR.669, LOT 1. C1/1, cod poștal 810145
1.82
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 04.07.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
31.700.567 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
331.531 RON
Capitaluri proprii
2.814.438 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
16
▼ 16% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06,3 mil13 mil19 mil25 mil32 mil2021 · Cifră de afaceri: 23.664.376 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.051.989 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.207.086 RON2024 · Cifră de afaceri: 26.918.244 RON2025 · Cifră de afaceri: 31.700.567 RON2021 · Profit: 810.959 RON2022 · Profit: 160.415 RON2023 · Profit: 424.537 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 331.531 RON2021 · Datorii: 6.790.588 RON2022 · Datorii: 14.322.247 RON2023 · Datorii: 11.607.199 RON2024 · Datorii: 12.806.844 RON2025 · Datorii: 10.926.113 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ESTMOTORS TRADE SRL a avut o cifră de afaceri de 31.700.567 RON în 2025, cu un profit net de 331.531 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 31.700.567 26.918.244 28.207.086 20.051.989 23.664.376
Profit net 331.531 0 424.537 160.415 810.959
Capitaluri proprii 2.814.438 2.306.907 2.378.516 1.953.978 1.793.563
Active totale 13.655.242 15.045.108 13.862.910 16.219.904 8.535.286
Datorii totale 10.926.113 12.806.844 11.607.199 14.322.247 6.790.588
Număr mediu salariați 16 19 18 19 20

Analiză de risc — insolvență

1.82
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.