Activă CARAŞ-SEVERIN

SISKA HOLZ 2014 SRL

CUI
33339047
Reg. Comerț
J11/298/2014
Înregistrată
02.07.2014
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT RAVENSCA COM. ŞOPOTU NOU, RAVENSCA, NR.68, cod poștal 327374
2.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Comunală Bozovici
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 02.07.2014)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
588.198 RON
▲ 188% vs 2015
Profit net
28.160 RON
▼ 30% vs 2015
Capitaluri proprii
57.984 RON
▲ 94% vs 2015
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2015

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k235 k353 k471 k588 k2014 · Cifră de afaceri: 0 RON2015 · Cifră de afaceri: 204.145 RON2016 · Cifră de afaceri: 588.198 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 39.947 RON2016 · Profit: 28.160 RON2014 · Datorii: 56.312 RON2015 · Datorii: 134.285 RON2016 · Datorii: 199.148 RON201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SISKA HOLZ 2014 SRL a avut o cifră de afaceri de 588.198 RON în 2016, cu un profit net de 28.160 RON.

Indicator (RON) 201620152014
Cifră de afaceri netă 588.198 204.145 0
Profit net 28.160 39.947 0
Capitaluri proprii 57.984 29.824 -10.123
Active totale 257.132 164.109 46.189
Datorii totale 199.148 134.285 56.312
Număr mediu salariați 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 220) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.