Activă Plătitor TVA PRAHOVA

BLUEFOX SHOP ENTERTAIMENT SRL

CUI
33330390
Reg. Comerț
J29/924/2014
Înregistrată
30.06.2014
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VICTORAŞ, NR.6, BL.18G, ET.2, AP.11, cod poștal 100270
-4.77
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 30.06.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.238 RON
▼ 68% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-111.064 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k111 k167 k223 k279 k2021 · Cifră de afaceri: 28.840 RON2022 · Cifră de afaceri: 100.903 RON2023 · Cifră de afaceri: 192.357 RON2024 · Cifră de afaceri: 120.310 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.238 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 14.296 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 148.793 RON2022 · Datorii: 137.299 RON2023 · Datorii: 218.013 RON2024 · Datorii: 184.146 RON2025 · Datorii: 278.567 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BLUEFOX SHOP ENTERTAIMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 38.238 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.238 120.310 192.357 100.903 28.840
Profit net 0 0 14.296 0 0
Capitaluri proprii -111.064 -95.219 -85.520 -99.817 -73.592
Active totale 167.401 88.825 132.493 42.877 80.596
Datorii totale 278.567 184.146 218.013 137.299 148.793
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-4.77
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.