Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GERCOSY COMPANY SRL

CUI
33322215
Reg. Comerț
J2014007651404
Înregistrată
26.06.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE SINAIA, NR.20, CAM.4, BL.84B, SC.1, ET.2, AP.13, cod poștal 22765
-2.53
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 26.06.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
114.597 RON
▲ 38% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-332.353 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0292 k584 k875 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 249.693 RON2022 · Cifră de afaceri: 547.220 RON2023 · Cifră de afaceri: 227.893 RON2024 · Cifră de afaceri: 83.027 RON2025 · Cifră de afaceri: 114.597 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 877.704 RON2022 · Datorii: 1.459.109 RON2023 · Datorii: 1.365.231 RON2024 · Datorii: 1.310.311 RON2025 · Datorii: 1.298.648 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GERCOSY COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 114.597 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 114.597 83.027 227.893 547.220 249.693
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -332.353 -224.202 -117.829 -1.315 50.057
Active totale 965.820 1.086.109 1.247.402 1.437.226 900.459
Datorii totale 1.298.648 1.310.311 1.365.231 1.459.109 877.704
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

-2.53
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.