Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LEMUR PROD MOB SRL

CUI
33322207
Reg. Comerț
J40/7644/2014
Înregistrată
26.06.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA SOLIDARITĂŢII, NR.1A, CAMERA 1, BL.Y6, SC.1, ET.4, AP.17
-1.51
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4759
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 26.06.2014)

Date financiare 2017

Cifră de afaceri netă
154.170 RON
▼ 31% vs 2016
Profit net
8.858 RON
▼ 67% vs 2016
Capitaluri proprii
-26.162 RON
▲ 25% vs 2016
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2016

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k90 k135 k180 k225 k2014 · Cifră de afaceri: 15.940 RON2015 · Cifră de afaceri: 134.080 RON2016 · Cifră de afaceri: 224.991 RON2017 · Cifră de afaceri: 154.170 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 26.921 RON2017 · Profit: 8.858 RON2014 · Datorii: 49.546 RON2015 · Datorii: 104.552 RON2016 · Datorii: 102.528 RON2017 · Datorii: 94.350 RON2014201520162017
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEMUR PROD MOB SRL a avut o cifră de afaceri de 154.170 RON în 2017, cu un profit net de 8.858 RON.

Indicator (RON) 2017201620152014
Cifră de afaceri netă 154.170 224.991 134.080 15.940
Profit net 8.858 26.921 0 0
Capitaluri proprii -26.162 -35.020 -61.941 -26.083
Active totale 68.188 67.508 42.444 23.463
Datorii totale 94.350 102.528 104.552 49.546
Număr mediu salariați 1 1 2 0

Analiză de risc — insolvență

-1.51
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2017. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4759).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.