Activă SATU MARE

MACASI FINANCIAL SRL

CUI
33305907
Reg. Comerț
J30/425/2014
Înregistrată
23.06.2014
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CORNELIU COPOSU, NR.2, BIROU 36, ET.2, cod poștal 440005
10.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 23.06.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
321.750 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
268.603 RON
▲ 8% vs 2024
Capitaluri proprii
761.442 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k129 k193 k257 k322 k2021 · Cifră de afaceri: 299.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.273 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.430 RON2024 · Cifră de afaceri: 281.700 RON2025 · Cifră de afaceri: 321.750 RON2021 · Profit: 215.130 RON2022 · Profit: 207.872 RON2023 · Profit: 276.956 RON2024 · Profit: 247.692 RON2025 · Profit: 268.603 RON2021 · Datorii: 25.741 RON2022 · Datorii: 248.319 RON2023 · Datorii: 92.177 RON2024 · Datorii: 39.223 RON2025 · Datorii: 266.509 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MACASI FINANCIAL SRL a avut o cifră de afaceri de 321.750 RON în 2025, cu un profit net de 268.603 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 321.750 281.700 298.430 299.273 299.100
Profit net 268.603 247.692 276.956 207.872 215.130
Capitaluri proprii 761.442 781.319 533.623 256.632 593.918
Active totale 1.027.951 820.542 625.800 504.951 619.659
Datorii totale 266.509 39.223 92.177 248.319 25.741
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.