Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IT OUTSOURCING INTERNATIONAL COMPANY SRL

CUI
33302030
Reg. Comerț
J40/7347/2014
Înregistrată
23.06.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. STOLNICUL VASILE, NR.1, CAMERA 1, BL.19, SC.1, ET.1, AP.4
25.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 23.06.2014)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
2.171.295 RON
▼ 5% vs 2022
Profit net
1.314.168 RON
▲ 5% vs 2022
Capitaluri proprii
1.477.423 RON
▲ 18% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0637 k1,3 mil1,9 mil2,5 mil3,2 mil2019 · Cifră de afaceri: 3.186.858 RON2020 · Cifră de afaceri: 2.572.504 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.998.419 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.295.396 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.171.295 RON2019 · Profit: 2.549.495 RON2020 · Profit: 1.909.426 RON2021 · Profit: 2.229.682 RON2022 · Profit: 1.248.388 RON2023 · Profit: 1.314.168 RON2019 · Datorii: 178.326 RON2020 · Datorii: 160.065 RON2021 · Datorii: 121.806 RON2022 · Datorii: 1.102.944 RON2023 · Datorii: 134.286 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IT OUTSOURCING INTERNATIONAL COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 2.171.295 RON în 2023, cu un profit net de 1.314.168 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 2.171.295 2.295.396 2.998.419 2.572.504 3.186.858
Profit net 1.314.168 1.248.388 2.229.682 1.909.426 2.549.495
Capitaluri proprii 1.477.423 1.248.868 2.298.342 1.909.906 3.454.889
Active totale 1.611.709 2.351.812 2.420.148 2.069.971 3.633.215
Datorii totale 134.286 1.102.944 121.806 160.065 178.326
Număr mediu salariați 0 5 5 5 4

Analiză de risc — insolvență

25.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.