Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

NIKY BEST COMALIMENT SRL

CUI
33293462
Reg. Comerț
J2014000207516
Înregistrată
19.06.2014
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. ZEFIRULUI, NR.10, BL.H4, SC.C, ET.4, AP.15, cod poștal 910154
0.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 19.06.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
163.964 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
25.102 RON
▼ 65% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k169 k253 k338 k422 k2021 · Cifră de afaceri: 211.591 RON2022 · Cifră de afaceri: 242.642 RON2023 · Cifră de afaceri: 182.158 RON2024 · Cifră de afaceri: 174.438 RON2025 · Cifră de afaceri: 163.964 RON2021 · Profit: 108.673 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 191.196 RON2022 · Datorii: 160.461 RON2023 · Datorii: 226.535 RON2024 · Datorii: 324.895 RON2025 · Datorii: 421.987 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIKY BEST COMALIMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 163.964 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 163.964 174.438 182.158 242.642 211.591
Profit net 0 0 0 0 108.673
Capitaluri proprii 25.102 71.104 113.141 130.912 136.961
Active totale 447.089 395.999 339.676 291.373 328.157
Datorii totale 421.987 324.895 226.535 160.461 191.196
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.