Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LA SORY GAS S.R.L.

CUI
33274444
Reg. Comerț
J2014000329386
Înregistrată
13.06.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE LIVEZILOR, NR.43, BL.36, SC.2, ET.2, AP.122, cod poștal 52456
-2.04
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 13.06.2014)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
120.249 RON
▼ 62% vs 2021
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-57.656 RON
▼ 3% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0135 k270 k405 k540 k675 k2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 760 RON2020 · Cifră de afaceri: 675.170 RON2021 · Cifră de afaceri: 314.961 RON2022 · Cifră de afaceri: 120.249 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 14.710 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 0 RON2019 · Datorii: 122.995 RON2020 · Datorii: 363.235 RON2021 · Datorii: 257.161 RON2022 · Datorii: 266.399 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA SORY GAS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 120.249 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 120.249 314.961 675.170 760 0
Profit net 0 0 0 14.710 0
Capitaluri proprii -57.656 -55.867 -25.675 21.179 0
Active totale 208.743 201.294 337.560 144.174 0
Datorii totale 266.399 257.161 363.235 122.995 0
Număr mediu salariați 1 2 4 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.04
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.