Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DSA INVESTMENT BUSINESS SRL

CUI
33198495
Reg. Comerț
J2014006129403
Înregistrată
22.05.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DUMBRAVA ROŞIE, NR.10, CAMERA 1. CORP A. SUBSOL, cod poștal 20463
1.49
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 22.05.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.053.697 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
689.154 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
2.876.403 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04,1 mil8,2 mil12 mil16 mil20 mil2021 · Cifră de afaceri: 854.296 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.407.831 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.205.574 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.576.833 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.053.697 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 1.618.093 RON2023 · Profit: 876.329 RON2024 · Profit: 593.807 RON2025 · Profit: 689.154 RON2021 · Datorii: 20.489.031 RON2022 · Datorii: 18.712.003 RON2023 · Datorii: 17.816.777 RON2024 · Datorii: 16.802.845 RON2025 · Datorii: 16.747.410 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DSA INVESTMENT BUSINESS SRL a avut o cifră de afaceri de 3.053.697 RON în 2025, cu un profit net de 689.154 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.053.697 2.576.833 3.205.574 3.407.831 854.296
Profit net 689.154 593.807 876.329 1.618.093 0
Capitaluri proprii 2.876.403 2.187.249 1.593.442 717.112 -900.980
Active totale 19.617.775 18.990.094 19.410.219 19.429.115 19.587.988
Datorii totale 16.747.410 16.802.845 17.816.777 18.712.003 20.489.031
Număr mediu salariați 1 1 2 5 4

Analiză de risc — insolvență

1.49
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.