Activă Plătitor TVA BIHOR

ARHISOFT PROVIDER SRL

CUI
33180498
Reg. Comerț
J2014000817052
Înregistrată
19.05.2014
Sediu social JUD. BIHOR, SAT ŞINTEU COM. ŞINTEU, ŞINTEU, NR.152
17.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 19.05.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
468.272 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
408.211 RON
▲ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
408.451 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

094 k187 k281 k375 k468 k2021 · Cifră de afaceri: 444.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 377.231 RON2023 · Cifră de afaceri: 444.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 444.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 468.272 RON2021 · Profit: 416.455 RON2022 · Profit: 351.066 RON2023 · Profit: 394.866 RON2024 · Profit: 384.965 RON2025 · Profit: 408.211 RON2021 · Datorii: 32.901 RON2022 · Datorii: 34.247 RON2023 · Datorii: 24.723 RON2024 · Datorii: 44.744 RON2025 · Datorii: 108.639 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARHISOFT PROVIDER SRL a avut o cifră de afaceri de 468.272 RON în 2025, cu un profit net de 408.211 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 468.272 444.000 444.000 377.231 444.000
Profit net 408.211 384.965 394.866 351.066 416.455
Capitaluri proprii 408.451 388.999 672.514 440.691 500.152
Active totale 517.090 433.743 697.237 474.938 533.053
Datorii totale 108.639 44.744 24.723 34.247 32.901
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.