Activă SATU MARE

AD PAVI DINAMIC SRL

CUI
33147394
Reg. Comerț
J2014000336306
Înregistrată
09.05.2014
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CORNELIU COPOSU, NR.2, AP.58A, cod poștal 440005
21.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 09.05.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
350.140 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
137.089 RON
▲ 12% vs 2024
Capitaluri proprii
137.802 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k210 k280 k350 k2021 · Cifră de afaceri: 277.308 RON2022 · Cifră de afaceri: 250.899 RON2023 · Cifră de afaceri: 228.660 RON2024 · Cifră de afaceri: 293.133 RON2025 · Cifră de afaceri: 350.140 RON2021 · Profit: 108.452 RON2022 · Profit: 73.029 RON2023 · Profit: 23.425 RON2024 · Profit: 122.489 RON2025 · Profit: 137.089 RON2021 · Datorii: 11.944 RON2022 · Datorii: 9.624 RON2023 · Datorii: 16.061 RON2024 · Datorii: 20.709 RON2025 · Datorii: 20.605 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AD PAVI DINAMIC SRL a avut o cifră de afaceri de 350.140 RON în 2025, cu un profit net de 137.089 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 350.140 293.133 228.660 250.899 277.308
Profit net 137.089 122.489 23.425 73.029 108.452
Capitaluri proprii 137.802 131.505 90.139 73.236 200.342
Active totale 158.407 152.214 106.200 82.860 212.286
Datorii totale 20.605 20.709 16.061 9.624 11.944
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

21.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.