Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NEXT STRIDE SRL

CUI
33112108
Reg. Comerț
J40/11584/2016
Înregistrată
30.04.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. MEŞTERUL MANOLE, NR.1, BL.D17, SC.2, ET.1, AP.20, cod poștal 31124
3.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 30.04.2014)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2019
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2019
Capitaluri proprii
37.477 RON
▼ 7% vs 2019
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k104 k157 k209 k261 k2016 · Cifră de afaceri: 261.095 RON2017 · Cifră de afaceri: 28.662 RON2018 · Cifră de afaceri: 19.422 RON2019 · Cifră de afaceri: 16.743 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 854 RON2019 · Profit: 396 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 83.534 RON2017 · Datorii: 66.683 RON2018 · Datorii: 81.214 RON2019 · Datorii: 87.005 RON2020 · Datorii: 55.540 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEXT STRIDE SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 0 16.743 19.422 28.662 261.095
Profit net 0 396 854 0 0
Capitaluri proprii 37.477 40.353 39.957 39.104 39.265
Active totale 93.017 127.358 121.171 105.787 122.799
Datorii totale 55.540 87.005 81.214 66.683 83.534
Număr mediu salariați 0 0 0 0 5

Analiză de risc — insolvență

3.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.