Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

LA MER MANAGEMENT SRL

CUI
33110980
Reg. Comerț
J2014000883134
Înregistrată
30.04.2014
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SPĂTARUL NICOLAE MILESCU, NR.49, CAM. 1, BL.PN10, SC.A, ET.1, AP.4, cod poștal 900242
9.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 30.04.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
394.628 RON
▲ 41% vs 2024
Profit net
33.062 RON
▼ 81% vs 2024
Capitaluri proprii
544.671 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k158 k237 k316 k395 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.254 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.550 RON2024 · Cifră de afaceri: 279.224 RON2025 · Cifră de afaceri: 394.628 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 101.145 RON2023 · Profit: 183.732 RON2024 · Profit: 177.770 RON2025 · Profit: 33.062 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 6.723 RON2023 · Datorii: 35.384 RON2024 · Datorii: 6.423 RON2025 · Datorii: 145.697 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA MER MANAGEMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 394.628 RON în 2025, cu un profit net de 33.062 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 394.628 279.224 240.550 125.254 0
Profit net 33.062 177.770 183.732 101.145 0
Capitaluri proprii 544.671 511.608 334.339 252.390 0
Active totale 689.187 583.031 369.723 259.113 0
Datorii totale 145.697 6.423 35.384 6.723 0
Număr mediu salariați 1 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.