Activă Plătitor TVA SUCEAVA

GKA PAS S.R.L.

CUI
33107683
Reg. Comerț
J2014000380338
Înregistrată
29.04.2014
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT CAJVANA ORŞ. CAJVANA, NR.949, cod poștal 727100
6.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 29.04.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.703.368 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
459.894 RON
▼ 35% vs 2024
Capitaluri proprii
3.905.772 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,0 mil2,1 mil3,1 mil4,1 mil5,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.531.314 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.754.657 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.821.859 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.168.910 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.703.368 RON2021 · Profit: 743.116 RON2022 · Profit: 935.822 RON2023 · Profit: 831.170 RON2024 · Profit: 703.790 RON2025 · Profit: 459.894 RON2021 · Datorii: 2.498.524 RON2022 · Datorii: 2.780.967 RON2023 · Datorii: 2.734.139 RON2024 · Datorii: 2.413.245 RON2025 · Datorii: 2.607.808 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GKA PAS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.703.368 RON în 2025, cu un profit net de 459.894 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.703.368 5.168.910 4.821.859 4.754.657 3.531.314
Profit net 459.894 703.790 831.170 935.822 743.116
Capitaluri proprii 3.905.772 3.558.687 2.854.896 2.023.726 1.087.905
Active totale 6.513.580 5.971.932 5.589.035 4.804.693 3.586.429
Datorii totale 2.607.808 2.413.245 2.734.139 2.780.967 2.498.524
Număr mediu salariați 3 2 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

6.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.