Activă IALOMIŢA

DAFIREAL S.R.L.

CUI
33078880
Reg. Comerț
J21/155/2014
Înregistrată
17.04.2014
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. MUNCII, NR.2, BL.117, SC.B, AP.2, cod poștal 925300
-10.34
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 17.04.2014)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
1.241.550 RON
▼ 58% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.311.455 RON
▼ 4003% vs 2022
Număr mediu angajați
5
▼ 37% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0594 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2019 · Cifră de afaceri: 304.395 RON2020 · Cifră de afaceri: 253.028 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.811.613 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.967.808 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.241.550 RON2019 · Profit: 131.568 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 378.579 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 382.762 RON2020 · Datorii: 977.134 RON2021 · Datorii: 1.211.131 RON2022 · Datorii: 1.720.687 RON2023 · Datorii: 2.197.259 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAFIREAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.241.550 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 1.241.550 2.967.808 1.811.613 253.028 304.395
Profit net 0 0 378.579 0 131.568
Capitaluri proprii -1.311.455 -31.961 635.099 256.520 296.711
Active totale 885.804 1.687.989 1.845.212 1.233.010 679.473
Datorii totale 2.197.259 1.720.687 1.211.131 977.134 382.762
Număr mediu salariați 5 8 5 1 1

Analiză de risc — insolvență

-10.34
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.