Activă IALOMIŢA

C & C ENTERTAINMENT VISION CLUB S.R.L.

CUI
33060823
Reg. Comerț
J21/150/2014
Înregistrată
14.04.2014
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT DRIDU COM. DRIDU, STR. PRINCIPALĂ, NR.223, cod poștal 927105
7.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 14.04.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
159.914 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
31.657 RON
▼ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k64 k96 k128 k160 k2020 · Cifră de afaceri: 10.969 RON2022 · Cifră de afaceri: 105.036 RON2023 · Cifră de afaceri: 126.057 RON2024 · Cifră de afaceri: 152.095 RON2025 · Cifră de afaceri: 159.914 RON2020 · Profit: 5.476 RON2022 · Profit: 37.035 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 416 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 6.880 RON2022 · Datorii: 14.264 RON2023 · Datorii: 12.143 RON2024 · Datorii: 22.441 RON2025 · Datorii: 13.339 RON20202022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

C & C ENTERTAINMENT VISION CLUB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 159.914 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222020
Cifră de afaceri netă 159.914 152.095 126.057 105.036 10.969
Profit net 0 416 0 37.035 5.476
Capitaluri proprii 31.657 93.323 92.494 198.458 161.423
Active totale 44.996 115.764 104.637 212.722 168.303
Datorii totale 13.339 22.441 12.143 14.264 6.880
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

7.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.