Activă ARGEŞ

LUXURY OUTLET CAN S.R.L.

CUI
33042398
Reg. Comerț
J2014000500039
Înregistrată
09.04.2014
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. ELENA CUZA, BL.E5, SC.D, ET.PARTER
-9.17
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 09.04.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
47.409 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-15.239 RON
▼ 176% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k39 k59 k78 k98 k2021 · Cifră de afaceri: 98.021 RON2022 · Cifră de afaceri: 86.671 RON2023 · Cifră de afaceri: 69.332 RON2024 · Cifră de afaceri: 61.426 RON2025 · Cifră de afaceri: 47.409 RON2021 · Profit: 15.314 RON2022 · Profit: 21.005 RON2023 · Profit: 8.232 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 65.931 RON2022 · Datorii: 36.744 RON2023 · Datorii: 21.003 RON2024 · Datorii: 20.397 RON2025 · Datorii: 26.895 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUXURY OUTLET CAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 47.409 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 47.409 61.426 69.332 86.671 98.021
Profit net 0 0 8.232 21.005 15.314
Capitaluri proprii -15.239 -5.518 3.903 -4.329 -25.334
Active totale 11.656 14.879 24.906 32.415 40.597
Datorii totale 26.895 20.397 21.003 36.744 65.931
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-9.17
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.