Activă Plătitor TVA VÂLCEA

COCO SERVAUTO S.R.L.

CUI
33042029
Reg. Comerț
J2014000206380
Înregistrată
09.04.2014
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. OSTROVENI, NR.21, BL.1, SC.A, ET.2, AP.14
5.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 09.04.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.073.525 RON
▼ 37% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
2.938.704 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
13
▼ 13% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,3 mil2,6 mil3,9 mil5,3 mil6,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.241.667 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.566.387 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.103.004 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.911.217 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.073.525 RON2021 · Profit: 83.835 RON2022 · Profit: 834.014 RON2023 · Profit: 925.593 RON2024 · Profit: 582.771 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.347.873 RON2022 · Datorii: 2.618.001 RON2023 · Datorii: 3.239.939 RON2024 · Datorii: 3.124.412 RON2025 · Datorii: 2.182.703 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COCO SERVAUTO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.073.525 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.073.525 4.911.217 5.103.004 6.566.387 2.241.667
Profit net 0 582.771 925.593 834.014 83.835
Capitaluri proprii 2.938.704 3.081.413 2.498.642 1.573.049 739.035
Active totale 5.054.433 6.125.058 5.657.091 4.092.798 3.970.019
Datorii totale 2.182.703 3.124.412 3.239.939 2.618.001 3.347.873
Număr mediu salariați 13 15 15 19 13

Analiză de risc — insolvență

5.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.