Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GREEN SECTOR GROUP SRL

CUI
33011774
Reg. Comerț
J40/4079/2014
Înregistrată
02.04.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ŞERBAN BOGDAN STAN, NR.2, CAMERA 3, cod poștal 62333
174.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 02.04.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
37.998 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
1.349 RON
Capitaluri proprii
167.587 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k43 k64 k86 k107 k2021 · Cifră de afaceri: 38.745 RON2022 · Cifră de afaceri: 107.265 RON2023 · Cifră de afaceri: 63.860 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.341 RON2025 · Cifră de afaceri: 37.998 RON2021 · Profit: 3.461 RON2022 · Profit: 82.167 RON2023 · Profit: 18.655 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.349 RON2021 · Datorii: 238 RON2022 · Datorii: 328 RON2023 · Datorii: 512 RON2024 · Datorii: 1.728 RON2025 · Datorii: 1.050 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GREEN SECTOR GROUP SRL a avut o cifră de afaceri de 37.998 RON în 2025, cu un profit net de 1.349 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 37.998 47.341 63.860 107.265 38.745
Profit net 1.349 0 18.655 82.167 3.461
Capitaluri proprii 167.587 166.238 169.376 150.721 68.554
Active totale 167.659 164.645 169.888 151.049 68.792
Datorii totale 1.050 1.728 512 328 238
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

174.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.