Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PBBS INVEST PARTNERS SRL

CUI
33000988
Reg. Comerț
J40/3971/2014
Înregistrată
01.04.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL AVIATORILOR, NR.41, PARTER, CP 011853, cod poștal 11853
-1.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 01.04.2014)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
111.458 RON
▼ 19% vs 2020
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-708.997 RON
▼ 50% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0946 k1,9 mil2,8 mil3,8 mil4,7 mil2017 · Cifră de afaceri: 12.581 RON2018 · Cifră de afaceri: 158.143 RON2019 · Cifră de afaceri: 254.516 RON2020 · Cifră de afaceri: 138.242 RON2021 · Cifră de afaceri: 111.458 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 3.398.975 RON2018 · Datorii: 4.032.849 RON2019 · Datorii: 4.643.785 RON2020 · Datorii: 4.596.570 RON2021 · Datorii: 4.730.919 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PBBS INVEST PARTNERS SRL a avut o cifră de afaceri de 111.458 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 111.458 138.242 254.516 158.143 12.581
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -708.997 -473.128 -25.144 655.211 1.589.587
Active totale 4.021.431 4.067.427 4.538.964 4.591.570 4.884.645
Datorii totale 4.730.919 4.596.570 4.643.785 4.032.849 3.398.975
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-1.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.