Activă VÂLCEA

BRILLIANT RECRUITMENT S.R.L.

CUI
32993263
Reg. Comerț
J2014000182383
Înregistrată
28.03.2014
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, INT. MACARIE, NR.3
13.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 28.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
279.493 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
20.525 RON
▲ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
92.700 RON
▲ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k168 k224 k279 k2021 · Cifră de afaceri: 268.315 RON2022 · Cifră de afaceri: 199.673 RON2023 · Cifră de afaceri: 244.507 RON2024 · Cifră de afaceri: 231.722 RON2025 · Cifră de afaceri: 279.493 RON2021 · Profit: 91.355 RON2022 · Profit: 27.167 RON2023 · Profit: 58.435 RON2024 · Profit: 13.500 RON2025 · Profit: 20.525 RON2021 · Datorii: 7.361 RON2022 · Datorii: 43.610 RON2023 · Datorii: 26.349 RON2024 · Datorii: 15.476 RON2025 · Datorii: 16.411 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRILLIANT RECRUITMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 279.493 RON în 2025, cu un profit net de 20.525 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 279.493 231.722 244.507 199.673 268.315
Profit net 20.525 13.500 58.435 27.167 91.355
Capitaluri proprii 92.700 72.175 58.675 27.407 91.595
Active totale 109.111 87.651 85.024 71.017 98.956
Datorii totale 16.411 15.476 26.349 43.610 7.361
Număr mediu salariați 4 4 4 3 4

Analiză de risc — insolvență

13.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.