Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

BRIOIS COM S.R.L.

CUI
32990178
Reg. Comerț
J2014000197154
Înregistrată
28.03.2014
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT ANINOASA COM. ANINOASA, STR. MATEI BASARAB, NR.45, cod poștal 137005
18.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 28.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.830.307 RON
▲ 43% vs 2024
Profit net
2.787.850 RON
▲ 29% vs 2024
Capitaluri proprii
2.789.772 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,3 mil3,5 mil4,7 mil5,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 465.014 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.194.360 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.112.579 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.069.509 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.830.307 RON2021 · Profit: 25.390 RON2022 · Profit: 1.264.422 RON2023 · Profit: 1.192.499 RON2024 · Profit: 2.157.523 RON2025 · Profit: 2.787.850 RON2021 · Datorii: 328.932 RON2022 · Datorii: 393.469 RON2023 · Datorii: 393.540 RON2024 · Datorii: 665.020 RON2025 · Datorii: 604.001 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRIOIS COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.830.307 RON în 2025, cu un profit net de 2.787.850 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.830.307 4.069.509 2.112.579 2.194.360 465.014
Profit net 2.787.850 2.157.523 1.192.499 1.264.422 25.390
Capitaluri proprii 2.789.772 2.158.523 1.315.000 1.264.672 915.315
Active totale 3.393.773 2.823.543 1.708.540 1.658.141 1.244.247
Datorii totale 604.001 665.020 393.540 393.469 328.932
Număr mediu salariați 3 3 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

18.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.