Activă Plătitor TVA TIMIŞ

GEBRUDER ESAT SRL

CUI
32984982
Reg. Comerț
J35/855/2014
Înregistrată
27.03.2014
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. IVANOVICI D. MENDELEEV, NR.2, ET.9, AP.37, cod poștal 300390
2.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 27.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.461.176 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
55.571 RON
▼ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
161.914 RON
▼ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0692 k1,4 mil2,1 mil2,8 mil3,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.973.773 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.069.896 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.490.084 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.986.920 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.461.176 RON2021 · Profit: 438.600 RON2022 · Profit: 3.852 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 75.693 RON2025 · Profit: 55.571 RON2021 · Datorii: 483.923 RON2022 · Datorii: 302.379 RON2023 · Datorii: 547.593 RON2024 · Datorii: 373.622 RON2025 · Datorii: 502.820 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEBRUDER ESAT SRL a avut o cifră de afaceri de 3.461.176 RON în 2025, cu un profit net de 55.571 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.461.176 2.986.920 2.490.084 2.069.896 2.973.773
Profit net 55.571 75.693 0 3.852 438.600
Capitaluri proprii 161.914 271.971 264.423 406.817 445.070
Active totale 661.742 641.881 782.836 698.659 924.211
Datorii totale 502.820 373.622 547.593 302.379 483.923
Număr mediu salariați 2 3 4 3 5

Analiză de risc — insolvență

2.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.