Activă Plătitor TVA IAŞI

MIXELA GRUP SRL

CUI
32983413
Reg. Comerț
J2014000544228
Înregistrată
27.03.2014
Sediu social JUD. IAŞI, SAT VALEA URSULUI COM. MIROSLAVA, STR. ION VITEAZUL, NR.2A, cod poștal 707318
2.28
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 27.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
693.500 RON
▼ 45% vs 2024
Profit net
17.166 RON
▼ 80% vs 2024
Capitaluri proprii
322.986 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0350 k700 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 16.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.750.488 RON2023 · Cifră de afaceri: 48.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.271.604 RON2025 · Cifră de afaceri: 693.500 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 391.625 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 84.756 RON2025 · Profit: 17.166 RON2021 · Datorii: 686.011 RON2022 · Datorii: 284.236 RON2023 · Datorii: 707.623 RON2024 · Datorii: 385.678 RON2025 · Datorii: 884.903 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIXELA GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 693.500 RON în 2025, cu un profit net de 17.166 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 693.500 1.271.604 48.300 1.750.488 16.500
Profit net 17.166 84.756 0 391.625 0
Capitaluri proprii 322.986 305.819 221.063 283.308 -108.317
Active totale 1.207.889 561.178 921.939 560.797 573.894
Datorii totale 884.903 385.678 707.623 284.236 686.011
Număr mediu salariați 1 2 3 4 2

Analiză de risc — insolvență

2.28
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.