Activă COVASNA

TASLA PROIECT S.R.L.

CUI
32978255
Reg. Comerț
J14/80/2014
Înregistrată
26.03.2014
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. LÁSZLÓ FERENC, NR.10, BL.6, SC.B, AP.19, cod poștal 520063
5.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7022
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 26.03.2014)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
114.539 RON
▼ 14% vs 2018
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

094 k188 k281 k375 k469 k2015 · Cifră de afaceri: 468.980 RON2016 · Cifră de afaceri: 264.132 RON2017 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2015 · Profit: 112.408 RON2016 · Profit: 29.310 RON2017 · Profit: 19.683 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2015 · Datorii: 25.043 RON2016 · Datorii: 74.042 RON2017 · Datorii: 72.003 RON2018 · Datorii: 72.003 RON2019 · Datorii: 72.004 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TASLA PROIECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2019, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 0 0 0 264.132 468.980
Profit net 0 0 19.683 29.310 112.408
Capitaluri proprii 114.539 133.119 152.364 132.680 134.949
Active totale 177.318 195.897 215.142 197.497 159.992
Datorii totale 72.004 72.003 72.003 74.042 25.043
Număr mediu salariați 0 0 0 2 3

Analiză de risc — insolvență

5.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7022).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.