Activă Plătitor TVA CLUJ

FMCG BEST LOGISTIC SRL

CUI
32965450
Reg. Comerț
J2014001110127
Înregistrată
24.03.2014
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, COL. FĂGET, NR.16, cod poștal 400497
8.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 24.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.904.580 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
93.973 RON
▼ 18% vs 2024
Capitaluri proprii
101.954 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,3 mil5,0 mil6,6 mil8,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.608.305 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.287.695 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.080.726 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.423.183 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.904.580 RON2021 · Profit: 196.463 RON2022 · Profit: 389.105 RON2023 · Profit: 245.612 RON2024 · Profit: 113.924 RON2025 · Profit: 93.973 RON2021 · Datorii: 1.110.055 RON2022 · Datorii: 420.485 RON2023 · Datorii: 120.428 RON2024 · Datorii: 64.220 RON2025 · Datorii: 120.235 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FMCG BEST LOGISTIC SRL a avut o cifră de afaceri de 2.904.580 RON în 2025, cu un profit net de 93.973 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.904.580 3.423.183 5.080.726 8.287.695 3.608.305
Profit net 93.973 113.924 245.612 389.105 196.463
Capitaluri proprii 101.954 121.981 294.057 396.444 377.369
Active totale 221.819 186.201 414.485 816.929 1.487.424
Datorii totale 120.235 64.220 120.428 420.485 1.110.055
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

8.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.