Activă TIMIŞ

RMR ALL SERVICES SRL

CUI
32944929
Reg. Comerț
J35/755/2014
Înregistrată
19.03.2014
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. TRAIAN DEMETRESCU, NR.2, cod poștal 300320
115.92
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8130
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 19.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
97.200 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
38.736 RON
▼ 12% vs 2024
Capitaluri proprii
909.673 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k64 k95 k127 k159 k2021 · Cifră de afaceri: 90.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 158.935 RON2023 · Cifră de afaceri: 111.660 RON2024 · Cifră de afaceri: 97.200 RON2025 · Cifră de afaceri: 97.200 RON2021 · Profit: 64.129 RON2022 · Profit: 95.318 RON2023 · Profit: 62.750 RON2024 · Profit: 44.104 RON2025 · Profit: 38.736 RON2021 · Datorii: 3.389 RON2022 · Datorii: 6.340 RON2023 · Datorii: 6.954 RON2024 · Datorii: 10.477 RON2025 · Datorii: 8.763 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RMR ALL SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 97.200 RON în 2025, cu un profit net de 38.736 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 97.200 97.200 111.660 158.935 90.000
Profit net 38.736 44.104 62.750 95.318 64.129
Capitaluri proprii 909.673 870.937 858.083 835.877 740.559
Active totale 918.436 881.414 865.037 842.217 743.948
Datorii totale 8.763 10.477 6.954 6.340 3.389
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

115.92
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8130).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.