Activă HARGHITA

BARTALIS CONSTRUCT SRL

CUI
32939701
Reg. Comerț
J19/93/2014
Înregistrată
18.03.2014
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT VĂCĂREŞTI COM. MIHĂILENI, VĂCĂREŞTI, NR.94, cod poștal 537203
2.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 18.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
95.340 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
2.266 RON
▼ 92% vs 2024
Capitaluri proprii
3.462 RON
▲ 189% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k38 k57 k76 k95 k2021 · Cifră de afaceri: 30.130 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.580 RON2023 · Cifră de afaceri: 67.470 RON2024 · Cifră de afaceri: 93.540 RON2025 · Cifră de afaceri: 95.340 RON2021 · Profit: 5.584 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 13.152 RON2024 · Profit: 29.738 RON2025 · Profit: 2.266 RON2021 · Datorii: 43.961 RON2022 · Datorii: 44.607 RON2023 · Datorii: 36.392 RON2024 · Datorii: 36.462 RON2025 · Datorii: 13.951 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BARTALIS CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 95.340 RON în 2025, cu un profit net de 2.266 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 95.340 93.540 67.470 31.580 30.130
Profit net 2.266 29.738 13.152 0 5.584
Capitaluri proprii 3.462 1.197 -28.541 -41.694 -41.008
Active totale 17.413 37.659 7.851 2.913 2.953
Datorii totale 13.951 36.462 36.392 44.607 43.961
Număr mediu salariați 1 1 1 0 2

Analiză de risc — insolvență

2.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.