Activă TIMIŞ

KARA - CMV S.R.L.

CUI
32931902
Reg. Comerț
J35/714/2014
Înregistrată
17.03.2014
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GEORGE GEORGESCU, NR.20, cod poștal 300529
-3.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 17.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
20.274 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-12.577 RON
▼ 188% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k53 k71 k89 k2021 · Cifră de afaceri: 88.774 RON2022 · Cifră de afaceri: 49.687 RON2023 · Cifră de afaceri: 60.904 RON2024 · Cifră de afaceri: 24.641 RON2025 · Cifră de afaceri: 20.274 RON2021 · Profit: 25.769 RON2022 · Profit: 16.138 RON2023 · Profit: 13.330 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 37.453 RON2022 · Datorii: 31.457 RON2023 · Datorii: 4.592 RON2024 · Datorii: 24.521 RON2025 · Datorii: 38.320 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KARA - CMV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 20.274 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 20.274 24.641 60.904 49.687 88.774
Profit net 0 0 13.330 16.138 25.769
Capitaluri proprii -12.577 14.362 69.680 56.351 40.213
Active totale 25.743 38.883 74.272 87.808 77.666
Datorii totale 38.320 24.521 4.592 31.457 37.453
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-3.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.