Activă CLUJ

FLOWERHILLS S.R.L.

CUI
32900094
Reg. Comerț
J12/877/2014
Înregistrată
10.03.2014
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. GHEORGHE DOJA, BL.Y1, AP.2, cod poștal 407280
14.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 10.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.703 RON
▼ 82% vs 2024
Profit net
3.112 RON
▼ 92% vs 2024
Capitaluri proprii
56.880 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

016 k33 k49 k66 k82 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 41.535 RON2024 · Cifră de afaceri: 82.407 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.703 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 24.694 RON2024 · Profit: 36.810 RON2025 · Profit: 3.112 RON2021 · Datorii: 9.226 RON2022 · Datorii: 9.345 RON2023 · Datorii: 3.623 RON2024 · Datorii: 6.315 RON2025 · Datorii: 6.962 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLOWERHILLS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 14.703 RON în 2025, cu un profit net de 3.112 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 14.703 82.407 41.535 0 0
Profit net 3.112 36.810 24.694 0 0
Capitaluri proprii 56.880 53.768 16.958 -7.737 -7.618
Active totale 63.842 60.083 20.581 1.608 1.608
Datorii totale 6.962 6.315 3.623 9.345 9.226
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

14.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.