Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PERFECT CLEAN SOLUTION SRL

CUI
32895109
Reg. Comerț
J40/2821/2014
Înregistrată
07.03.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. PUCHENI, NR.3, BL.Z2, SC.1, ET.4, AP.49, cod poștal 51221
506.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 07.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
97.000 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
52.797 RON
▲ 7% vs 2024
Capitaluri proprii
466.640 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k71 k106 k141 k176 k2021 · Cifră de afaceri: 69.350 RON2022 · Cifră de afaceri: 120.460 RON2023 · Cifră de afaceri: 176.367 RON2024 · Cifră de afaceri: 114.750 RON2025 · Cifră de afaceri: 97.000 RON2021 · Profit: 37.775 RON2022 · Profit: 52.912 RON2023 · Profit: 111.213 RON2024 · Profit: 49.391 RON2025 · Profit: 52.797 RON2021 · Datorii: 3.972 RON2022 · Datorii: 13.246 RON2023 · Datorii: 1.647 RON2024 · Datorii: 1.815 RON2025 · Datorii: 983 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERFECT CLEAN SOLUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 97.000 RON în 2025, cu un profit net de 52.797 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 97.000 114.750 176.367 120.460 69.350
Profit net 52.797 49.391 111.213 52.912 37.775
Capitaluri proprii 466.640 413.843 364.452 263.239 210.327
Active totale 467.467 415.658 366.099 276.485 214.299
Datorii totale 983 1.815 1.647 13.246 3.972
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

506.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.