Activă GALAŢI

ROBYMAR ŞI NEL SRL

CUI
32878256
Reg. Comerț
J17/249/2014
Înregistrată
05.03.2014
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. ZÎNELOR, NR.14, CAMERA 1, AP.1, cod poștal 800091
-28.26
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 05.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
56.123 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-120.244 RON
▼ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k89 k119 k149 k2021 · Cifră de afaceri: 43.489 RON2022 · Cifră de afaceri: 39.623 RON2023 · Cifră de afaceri: 45.555 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.415 RON2025 · Cifră de afaceri: 56.123 RON2021 · Profit: 7.255 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 27.293 RON2022 · Datorii: 58.031 RON2023 · Datorii: 80.999 RON2024 · Datorii: 109.371 RON2025 · Datorii: 149.018 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROBYMAR ŞI NEL SRL a avut o cifră de afaceri de 56.123 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 56.123 58.415 45.555 39.623 43.489
Profit net 0 0 0 0 7.255
Capitaluri proprii -120.244 -84.068 -57.979 -25.945 688
Active totale 28.774 25.303 23.020 32.086 27.981
Datorii totale 149.018 109.371 80.999 58.031 27.293
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-28.26
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.