Activă CLUJ

KINGAS BOUTIQUE SRL

CUI
32871444
Reg. Comerț
J2014000755121
Înregistrată
04.03.2014
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ARINILOR, NR.17, AP.31
-4.75
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4779
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 04.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
149.287 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-12.979 RON
▼ 311% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k64 k96 k127 k159 k2021 · Cifră de afaceri: 86.254 RON2022 · Cifră de afaceri: 130.491 RON2023 · Cifră de afaceri: 159.171 RON2024 · Cifră de afaceri: 142.110 RON2025 · Cifră de afaceri: 149.287 RON2021 · Profit: 11.172 RON2022 · Profit: 11.494 RON2023 · Profit: 22.622 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 25.139 RON2022 · Datorii: 19.326 RON2023 · Datorii: 12.899 RON2024 · Datorii: 20.133 RON2025 · Datorii: 33.358 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KINGAS BOUTIQUE SRL a avut o cifră de afaceri de 149.287 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 149.287 142.110 159.171 130.491 86.254
Profit net 0 0 22.622 11.494 11.172
Capitaluri proprii -12.979 6.151 25.839 14.088 13.121
Active totale 20.066 25.985 38.572 33.122 38.260
Datorii totale 33.358 20.133 12.899 19.326 25.139
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-4.75
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4779).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.