Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DATA CERT PLUS SRL

CUI
32860534
Reg. Comerț
J2014002470408
Înregistrată
03.03.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.65, CAM. 1, BL.7P, SC.11, ET.5, AP.353, cod poștal 61085
104.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 03.03.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
297.993 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
219.411 RON
▲ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
219.891 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k119 k179 k238 k298 k2021 · Cifră de afaceri: 231.151 RON2022 · Cifră de afaceri: 234.111 RON2023 · Cifră de afaceri: 290.716 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.385 RON2025 · Cifră de afaceri: 297.993 RON2021 · Profit: 94.284 RON2022 · Profit: 133.644 RON2023 · Profit: 160.432 RON2024 · Profit: 175.955 RON2025 · Profit: 219.411 RON2021 · Datorii: 51.324 RON2022 · Datorii: 40.434 RON2023 · Datorii: 34.748 RON2024 · Datorii: 14.955 RON2025 · Datorii: 2.622 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DATA CERT PLUS SRL a avut o cifră de afaceri de 297.993 RON în 2025, cu un profit net de 219.411 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 297.993 297.385 290.716 234.111 231.151
Profit net 219.411 175.955 160.432 133.644 94.284
Capitaluri proprii 219.891 176.435 160.912 553.319 433.201
Active totale 222.513 191.390 195.660 593.753 484.525
Datorii totale 2.622 14.955 34.748 40.434 51.324
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

104.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.