Radiată CONSTANŢA

SALON LORAS SRL

CUI
32797763
Reg. Comerț
J13/274/2014
Înregistrată
17.02.2014
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. CERNAVODĂ, STR. 9 MAI, BL.E15, SC.B, ET.P, AP.14, cod poștal 905200

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9602
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 17.02.2014)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
48.378 RON
▼ 41% vs 2019
Profit net
1.255 RON
▼ 97% vs 2019
Capitaluri proprii
42.188 RON
▲ 3% vs 2019
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k33 k50 k66 k83 k2016 · Cifră de afaceri: 41.829 RON2017 · Cifră de afaceri: 40.668 RON2018 · Cifră de afaceri: 82.557 RON2019 · Cifră de afaceri: 82.634 RON2020 · Cifră de afaceri: 48.378 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 14.711 RON2019 · Profit: 41.075 RON2020 · Profit: 1.255 RON2016 · Datorii: 20.683 RON2017 · Datorii: 35.248 RON2018 · Datorii: 9.178 RON2019 · Datorii: 876 RON2020 · Datorii: 2.707 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SALON LORAS SRL a avut o cifră de afaceri de 48.378 RON în 2020, cu un profit net de 1.255 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 48.378 82.634 82.557 40.668 41.829
Profit net 1.255 41.075 14.711 0 0
Capitaluri proprii 42.188 40.934 -141 -14.852 -5.518
Active totale 44.895 41.810 9.037 20.396 15.165
Datorii totale 2.707 876 9.178 35.248 20.683
Număr mediu salariați 1 0 1 1 1

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9602).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.