Activă Plătitor TVA SUCEAVA

OVI AUTOPARTS S.R.L.

CUI
32793281
Reg. Comerț
J33/138/2014
Înregistrată
17.02.2014
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.37, BL.E 2, SC.C, AP.15, cod poștal 720045
5.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4532
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 17.02.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
97.388 RON
▲ 63% vs 2024
Profit net
43.196 RON
▲ 288% vs 2024
Capitaluri proprii
528.535 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k174 k261 k348 k435 k2021 · Cifră de afaceri: 100.938 RON2022 · Cifră de afaceri: 92.006 RON2023 · Cifră de afaceri: 92.318 RON2024 · Cifră de afaceri: 59.673 RON2025 · Cifră de afaceri: 97.388 RON2021 · Profit: 1.224 RON2022 · Profit: 32.090 RON2023 · Profit: 30.631 RON2024 · Profit: 11.119 RON2025 · Profit: 43.196 RON2021 · Datorii: 353.562 RON2022 · Datorii: 370.045 RON2023 · Datorii: 416.504 RON2024 · Datorii: 435.423 RON2025 · Datorii: 435.128 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OVI AUTOPARTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 97.388 RON în 2025, cu un profit net de 43.196 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 97.388 59.673 92.318 92.006 100.938
Profit net 43.196 11.119 30.631 32.090 1.224
Capitaluri proprii 528.535 485.339 474.220 443.588 411.499
Active totale 963.663 920.762 890.724 813.633 765.061
Datorii totale 435.128 435.423 416.504 370.045 353.562
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4532).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.