Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

KENEBA COMERT SRL

CUI
32767380
Reg. Comerț
J40/1477/2014
Înregistrată
11.02.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ZIDURI ÎNTRE VII, NR.1, BL.6, SC.B, ET.1, AP.52, cod poștal 23321
-50.40
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 11.02.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
71.738 RON
▼ 37% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-432.735 RON
▼ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k196 k294 k392 k490 k2021 · Cifră de afaceri: 57.098 RON2022 · Cifră de afaceri: 97.176 RON2023 · Cifră de afaceri: 301.731 RON2024 · Cifră de afaceri: 113.608 RON2025 · Cifră de afaceri: 71.738 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 69.284 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 235.456 RON2022 · Datorii: 327.858 RON2023 · Datorii: 266.835 RON2024 · Datorii: 346.236 RON2025 · Datorii: 490.111 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KENEBA COMERT SRL a avut o cifră de afaceri de 71.738 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 71.738 113.608 301.731 97.176 57.098
Profit net 0 0 69.284 0 0
Capitaluri proprii -432.735 -306.237 -239.794 -363.955 -262.545
Active totale 57.376 39.999 27.041 -36.097 -27.089
Datorii totale 490.111 346.236 266.835 327.858 235.456
Număr mediu salariați 3 2 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

-50.40
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.