Activă Plătitor TVA ARAD

IMO MANAGEMENT CONTRACTOR & DEVELOPER SRL

CUI
32755725
Reg. Comerț
J2014000132029
Înregistrată
06.02.2014
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, BLD. REVOLUŢIEI, NR.52-54, SC.C, ET.1, AP.1
0.82
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 06.02.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
386.171 RON
▼ 97% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
709.934 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08,3 mil17 mil25 mil33 mil41 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.769.532 RON2022 · Cifră de afaceri: 167 RON2023 · Cifră de afaceri: 53.679 RON2024 · Cifră de afaceri: 14.212.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 386.171 RON2021 · Profit: 186.244 RON2022 · Profit: 294.133 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 191.799 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 18.134.201 RON2022 · Datorii: 40.686.236 RON2023 · Datorii: 41.433.766 RON2024 · Datorii: 6.512.738 RON2025 · Datorii: 5.981.226 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMO MANAGEMENT CONTRACTOR & DEVELOPER SRL a avut o cifră de afaceri de 386.171 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 386.171 14.212.800 53.679 167 1.769.532
Profit net 0 191.799 0 294.133 186.244
Capitaluri proprii 709.934 2.127.485 1.935.686 2.110.355 1.816.222
Active totale 6.691.160 8.590.640 43.373.923 42.801.770 19.958.366
Datorii totale 5.981.226 6.512.738 41.433.766 40.686.236 18.134.201
Număr mediu salariați 1 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

0.82
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.