Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

CM TECHNO - LOGICS SRL

CUI
32755717
Reg. Comerț
J2014000118247
Înregistrată
06.02.2014
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MIHAI EMINESCU, NR.36, cod poștal 430332
-13.38
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 06.02.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.528 RON
▼ 63% vs 2024
Profit net
2.399 RON
▼ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
-113.881 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k68 k103 k137 k171 k2021 · Cifră de afaceri: 1.153 RON2022 · Cifră de afaceri: 118.903 RON2023 · Cifră de afaceri: 37.312 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.647 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.528 RON2021 · Profit: 297 RON2022 · Profit: 29.651 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 6.144 RON2025 · Profit: 2.399 RON2021 · Datorii: 35.392 RON2022 · Datorii: 54.124 RON2023 · Datorii: 145.948 RON2024 · Datorii: 156.003 RON2025 · Datorii: 170.923 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CM TECHNO - LOGICS SRL a avut o cifră de afaceri de 21.528 RON în 2025, cu un profit net de 2.399 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.528 58.647 37.312 118.903 1.153
Profit net 2.399 6.144 0 29.651 297
Capitaluri proprii -113.881 -116.280 -122.424 8.794 -20.855
Active totale 57.042 39.723 23.524 62.918 14.537
Datorii totale 170.923 156.003 145.948 54.124 35.392
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-13.38
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.