Activă Plătitor TVA PRAHOVA

TOTAL SAFE PROTECT SERVICES SRL

CUI
32752303
Reg. Comerț
J2014000160299
Înregistrată
06.02.2014
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT CORLĂTEŞTI COM. BERCENI, STR. ŞCOLII, NR.161, cod poștal 107063
11.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 06.02.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
27.788 RON
▼ 36% vs 2024
Profit net
450 RON
Capitaluri proprii
67.346 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k17 k26 k35 k43 k2021 · Cifră de afaceri: 37.008 RON2022 · Cifră de afaceri: 37.008 RON2023 · Cifră de afaceri: 41.808 RON2024 · Cifră de afaceri: 43.208 RON2025 · Cifră de afaceri: 27.788 RON2021 · Profit: 14.854 RON2022 · Profit: 14.706 RON2023 · Profit: 17.343 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 450 RON2021 · Datorii: 3.163 RON2022 · Datorii: 3.617 RON2023 · Datorii: 4.715 RON2024 · Datorii: 9.105 RON2025 · Datorii: 11.446 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOTAL SAFE PROTECT SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 27.788 RON în 2025, cu un profit net de 450 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 27.788 43.208 41.808 37.008 37.008
Profit net 450 0 17.343 14.706 14.854
Capitaluri proprii 67.346 66.897 69.344 79.973 149.478
Active totale 78.792 76.002 74.059 83.590 152.641
Datorii totale 11.446 9.105 4.715 3.617 3.163
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.